چه نوع از سیستم تهویه مناسب برای پارکینگ های زیر زمینی در مراکز خرید و ساختمان های عمومی می باشد؟

کلیات قوانین سازمان آتش نشانی در تهویه پارکینگ
آگوست 28, 2017
هیدرولیک سپراتور
اکتبر 5, 2017
نمایش همه

چه نوع از سیستم تهویه مناسب برای پارکینگ های زیر زمینی در مراکز خرید و ساختمان های عمومی می باشد؟

در یک فضای محصور مانند پارکینگ های زیر زمینی ، دود یک تهدید واقعی برای جان است و همچنین باعث مشکلات قابل توجهی برای آتش نشانان در هنگام مبارزه با آتش در حین آتش سوزی می شود.

از این رو این مکان ها نیاز به یک سیستم تهویه مناسب برای حذف گازهای خروجی از اگزوز خودرو ها و جایگزینی هوای تازه با آن می باشد.

سیستم های تهویه سنتی ، تهویه با استفاده از کانال کشی در پارکینگ می باشد . این سیستم ها دارای مشکلات و معایب زیادی است از جمله اشغال فضا ، عدم هوشمندی ، نازیبایی ، مشکلات اجرایی و … که به همین دلایل امروزه در دنیا کاملا منسوخ شده است.

این سیستم قدیمی با سیستم های نوین که بدون نیاز به کانال کشی عمل تخلیه دود و جایگزینی هوای تازه را صورت می دهد ، جایگزین شده است.

این سیستم برای فضا های محصور و زیر زمینی که در آن نیاز شدیدی به بهره برداری از حداکثر فضای ممکن هستند و همچنین عنصر زیبایی شناسی و البته صرفه جویی در مصرف انرژی و بازگشت سرمایه مورد توجه است ، کاملا مناسب می باشد.

سیستم تهویه پارکینگ بدون کانال کشی بدین صورت کار میکند که جت فن ها سرعت بالایی را به گازهای وارد شده می بخشند و آن را به جت فن بعدی و یا فن اگزاست منتقل می کنند و در نهایت آن را از شفت های تعبیه از محیط پارکینگ خارج می کنند و در همین حین با استفاده از ویژگی مکش خود هوای تازه وارد شده  ( که به طور طبیعی و یا با استفاده از فن های ساپلای فراهم شده) را به داخل فضا ی پارکینگ هدایت می کنند.

دریافت کاتالوگ سیستم تهویه پارکینگ PollrichDLK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *